Odsłon : 108884
Naszą witrynę przegląda teraz 1 gość 

Aktualności

Zebranie Sprawozdawcze KŻ WAT przeniesione na przyszły rok

Włodzimierz Gaul odszedł na wieczną wachtę

     7.10.2020 r odszedł niespodziewanie na wieczną wachtę Włodzimierz Gaul - Komandor Oddziału "ATOL" Jacht Klubu Marynarki Wojennej "KOTWICA". Związany był z ATOL-em od ponad trzydziestu lat pełniąc różne funkcje, a od marca 2014 jego Komandora. Był także wieloletnim członkiem KŻ WAT aktywnie szkolącym młodych żeglarzy WAT. Był zapalonym żeglarzem, kapitanem jachtowym dla którego woda i wiatr były przyjaznym środowiskiem, spędził kilka tysięcy godzin na morzu prowadząc rejsy, po portach Bałtyku i Morza Północnego po wody oceaniczne obmywające Wyspy Owcze. 
     Włodek był absolwentem wydziału Elektromechanicznego WAT i często mogliśmy go spotkać na kei w Zegrzu szkolącego kolejne dziesiątki adeptów żeglarstwa, czy na otwarciach sezonów żeglarskich reprezentującego ATOL. Szkoleniowiec z zamiłowania, ostatnio nauczyciel w szkole podstawowej,  a także niezmordowany propagator żeglarstwa wśród młodzieży. Jego morskimi ścieżkami podążyło wielu kolegów z najbliższego otoczenia, dotyczy to również jego córki Kasi, Oficera Marynarki Handlowej po Wydziale Nawigacyjnym gdyńskiej Akademii Morskiej, która nie tak dawno powróciła z Oceanu Indyjskiego. 
      Straciliśmy kolegę i nieodżałowanego przyjaciela, zawsze opanowanego, wymagającego ale   skromnego i chętnego do pomocy – zachowajmy wspomnienia o Nim w naszej pamięci.
     Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek 12 października o godz. 1200 w Wołominie, dokładna informacja na stronie ATOL-u
www.atol.waw.pl 

Zbliża się koniec sezonu - wyjęcie jachtów na keję

Otwarcie Sezonu Żeglarskiego '2020 w KŻ WAT

Otwarcie Sezonu '2020 ... w wersji okrojonej

Jachty już na wodzie.

Czas na prace przy jachtach!

Ograniczenia na kei i w porcie OSZ Zegrze

Otwarcie Sezonu '2020 - zmiany terminów

Więcej artykułów…